Informacje dla rodziców


       W piątek 18 października w ramach akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom” mama Wiktorii P. przeczytała dzieciom opowiadanie o Króliczku pt„ Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię Kocham”. Podczas czytania towarzyszyły dzieciom  maskotki:  Króliczek  Tuliś i jego Królikowa Mama. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały historii króliczka a potem chętnie opowiadały o swoich ulubionych przytulankach. Następnie przy stolikach wykonały „królikowe” kolorowanki . Na zakończenie Wiktoria i jej mama poczęstowały dzieci słodkimi pierniczkami.
Mamie Wiktorii składamy serdeczne podziękowania za miło spędzony czas .Czekamy z niecierpliwością na kolejnych ochotników – a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!

       W  środę,  09 października grupę „Królików” odwiedziła  mama Mikołaja Sz., by w ramach akcji „ Cała Polska Czyta Dzieciom” przeczytać przedszkolakom wybraną pozycję z literatury dziecięcej. Pani Sylwia przeczytała  dzieciom bajkę o Pingwinku,  a następnie zaprosiła do wspólnej zabawy na dywanie. Następnie dzieci chętnie usiadły do stolików i zajęły się kolorowaniem obrazków. Za pięknie wykonane zadanie dzieci otrzymały stempelki.  Na zakończenie naszego spotkania „ Króliki”  podziękowały za wspólnie spędzony czas, za mały poczęstunek i niespodzianki.
Bardzo dziękujemy Pani Sylwii za przybycie i zapraszamy ponownie do naszej grupy.

Króliki” czekają na chętnych rodziców. Zapraszamy do czytania!