ZABAWY Z LOGOPEDĄ

Szanowni Państwo

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego w naszym kraju i zarządzeniem dotyczącym zdalnego nauczania Państwa dzieci, proponujemy rozwiązanie, które pozwoli zachować ciągłość terapii logopedycznej.

Raz w tygodniu będziemy zamieszczać ćwiczenia, które mogą Państwo wykonywać z dziećmi w domu. Tak, jak zazwyczaj, prosimy o poświęcenie na ćwiczenia około10 minut każdego dnia. Warto wybrać konkretną porę dnia, by zajęcia logopedyczne odbywały się systematycznie. Aby ułatwić Państwu korzystanie z ćwiczeń, zostały one podzielone na dwie grupy wiekowe: dzieci 3 i 4-letnie oraz 5 i 6-letnie.

Dołóżmy wszelkich starań, aby proponowane przez nas zabawy stały się przyjemnym rytuałem. Współpraca i zaangażowanie są kluczem do osiągnięcia sukcesów mimo trudnych warunków.

Dobrej zabawy 🙂
Renata Owińska- logopeda
Marta Granat- neurologopeda

Ćwiczenia i zabawy logopedyczne:

  • dzieci 3 i 4-letnie:

Tydzień I
Tydzień II
Tydzień III  (załącznik 1załącznik 2)
Tydzień IV

  • dzieci 5 i 6-letnie:

Zadanie 1
Zadanie 2
Zadanie 3
Zadanie 4 – Motoryka mała

 

OSTATNIO DODANE

Psycholog

Szanowni Państwo

...

Czytaj więcej

Mazowiecka Policja Apeluje!

Mazowiecka Policja Apeluje!   ...

Czytaj więcej

GIMNASTYKA

Czytaj więcej