RELACJA ZE SPOTKANIA AUTORSKIEGO Z PANIĄ MONIKĄ KAMIŃSKĄ

21 maja w naszym przedszkolu i bibliotece dla dzieci i młodzieży, dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu autorskim z Panią Moniką Kamińską, autorką książek dla dzieci. Pani Monika opowiadała przedszkolakom o swoich książkach, o pisaniu, skąd bierze pomysły na kolejne książki. Na spotkaniu dzieci mogły zdobyć autograf.

Zachęcamy do wysłuchania jednej z książek Pani Moniki pt.: „Gryzik”

OSTATNIO DODANE

„Mój ulubiony wierszyk logopedyczny” - laureaci XII Dzielnicowego Logopedycznego Konkursu Plastycznego

Konkurs, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 314 im. Przyjaci...

Czytaj więcej

Z lat 80-tych i 90-tych na 40 - lecie przedszkola

...

Czytaj więcej

Kartki urodzinowe na 40 - lecie przedszkola

...

Czytaj więcej